X Zavrieť

Promo akcie športové stávky

 

POZOR AKCIA: Extra bonus 1000 €

  • Každý hráč eTIPOS.sk sekcie Šport (https://tipkurz.etipos.sk/), ktorý splní podmienky tejto aktivity, má na základe výšky prevsádzaných peňažných vkladov do internetových stávok za ukončený kalendárny mesiac počas trvania tejto aktivity nárok na odmenu v podobe bonusu na hranie internetových stávok.

  • Základnou podmienkou na priznanie Extra bonusu 1000 € (ďalej aj len ako “bonus“) je výška prevsádzaných peňažných vkladov v hodnote 20 000 € získaných za sólo, kumulatívne, štandardné a live internetové stávky o peniaze v období od 5.2.2018 do 28.2.2018.

  • Do výšky prevsádzaných peňažných vkladov sa zarátavajú iba tikety s celkovým kurzom 4,00 a vyšším.

Chcem bonus

 

>> Registračný bonus 5 eur - zahrajte si na náš účet! <<

Zaregistrujte sa alebo si povýšte registráciu do 25.2. 2018 a do 3 dní vám pripíšeme bonus 5 €, s ktorým si môžete ihneď vyskúšať hry na eTIPOS.sk. Bez obáv tak môžete staviť na šťastné čísla lotérie, na svoj obľúbený športový tím alebo skúsiť šťastie vo výherných prístrojoch. Žiadne podmienky, žiadne povinné pretočenia, zaregistrujte sa a zahrajte si na účet eTIPOS.sk!

Ale pozor, s bonusom musíte zahrať do 30 dní od pripísania, registrujte sa preto už teraz!

Chcem sa zaregistrovať

Chcem si povýšiť registráciu

                                               

Vernostný bonus až 150 €

  • My si verných vážime! Preto vás za vernosť odmeníme a zabezpečíme vám dobrý štart do nového mesiaca. Hrajte celý mesiac, prekročte limity a získajte bonusy až do výšky 150 €! 
  • Hrajte sólo a stupňované športové stávky s kurzom tiketu min. 1,5 a zbierajte body. Čím vyšší kurz a hodnota tiketu, tým viac bodov pre vás. Každý mesiac môžete získať až 150 € na stávky, ktoré môžete čerpať okamžite. A všetky výhry sú vaše!
  • Vernostný bonus sa vypláca vždy na začiatku mesiaca a o jeho získaní budete informovaný emailom.

Podrobné podmienky 

Chcem tipovať šport
 

Uvítací bonus až 10 €

Vitajte vo svete zábavy! Ak ste u nás nový, môžete si skvelé hry vyskúšať na náš účet a bez obáv. 

  • Zrealizujte prvý vklad na hráčsky účet vo výške minimálne 1 € a do výšky 10 € váš vklad zdvojnásobíme! So získaným bonusom môžete okamžite hrať kasínové hry alebo uzatvárať športové stávky. A všetky výhry sú vaše!
  • Pozor na platnosť bonusu! Využiť ho musíte do 30 dní od pripísania.

Podrobné podmienky 

Registrácia

Kurzový bonus až 100 %

Žiadne fiktívne bonusy! Vylepšite si svoju výhru kumulatívnymi stávkami!

  • Vďaka nášmu skvelému kurzovému bonusu môžete teraz vyhrať viac. Čím viac stávkových udalostí s kurzom min. 1,5 umiestnite na váš tiket, tým vyššie bude kurzové zvýhodnenie. A to od 10 % za 4 udalosti až po 100 % za 16 udalostí! 

Podrobné podmienky 

Chcem tipovať šport