X Zavrieť

Promo akcie športové stávky

                                                    Športové bonusy na eTIPOS.sk

 

1. Majstrovský bonus

 

Cítťe sa majstrovsky nie len na ľade! Stavte si od 2.5. 2017 do 21. 5. 2017  a Vašu prvú stávku hneď odmeníme. Výška Majstrovského bonusu je rovná 50% vkladu na tikete, najviac však 50 eur.

Podmienkou je podanie platného tiketu počas trvania aktivity s vkladom 10 eur a viac, s minimálnym kurzom 5,00. Kurz jednotlivej stávkovej udalosti musí mať  hodnotu 1,5 a viac.

Podrobné podmienky 

 

2.   Uvítací bonus až 10 €

 

Vitajte vo svete zábavy! Ak ste u nás nový, môžete si skvelé hry vyskúšať na náš účet a bez obáv. 

Zrealizujte prvý vklad na hráčsky účet vo výške minimálne 1 € a do výšky 10 € váš vklad zdvojnásobíme! So získaným bonusom môžete okamžite hrať kasínové hry alebo uzatvárať športové stávky. A všetky výhry sú vaše!

Pozor na platnosť bonusu! Využiť ho musíte do 30 dní od pripísania.

Podrobné podmienky 

 

3.   TIPKURZ vernostný bonus až 150 € / AKCIA - bonus teraz získate 2x rýchlejšie /


My si verných vážime! Preto vás za vernosť odmeníme a zabezpečíme vám dobrý štart do nového mesiaca. Hrajte celý mesiac, prekročte limity a získajte bonusy až do výšky 150 €! 

Hrajte sólo a stupňované športové stávky s kurzom tiketu min. 1,5 a zbierajte body. Čím vyšší kurz a hodnota tiketu, tým viac bodov pre vás. Každý mesiac môžete získať až 150 € na stávky, ktoré môžete čerpať okamžite. A všetky výhry sú vaše!

Vernostný bonus sa vypláca vždy na začiatku mesiaca a o jeho získaní budete informovaný emailom.

Podrobné podmienky 

 

4.   Kurzový bonus až 100 %

 

Žiadne fiktívne bonusy! Vylepšite si svoju výhru kumulatívnymi stávkami!

Vďaka nášmu skvelému kurzovému bonusu môžete teraz vyhrať viac. Čím viac stávkových udalostí s kurzom min. 1,5 umiestnite na váš tiket, tým vyššie bude kurzové zvýhodnenie. A to od 10 % za 4 udalosti až po 100 % za 16 udalostí! 

Podrobné podmienky